12. února 2014

Sen

Ahoj,
přicházím se svým prvním článkem, ale není to příběh, ale můj sen.... Kamarádkám to přišlo podivný, no upřímně...je to podivný... :D
Tak doufám, že je to alespoň trochu ke čtení... :D

××××××××××××

Byla jsem zrovna sama doma a seděla jsem v posteli, když jsem uslyšela zvenku štěkot psů jakoby někoho honili...
Šla jsem se podívat z okna a na ulici jsem viděla běžícího muže následovaného smečkou psů. Podívala jsem se na něj a poznala jsem v něm Toma Hiddlestona.
"Musím mu pomoct..." řekla jsem si a seběhla jsem dolů. Normálně se psů bojím, ale najednou jsem nepřemýšlela. Běžela jsem ke dveřím, nejdřív jsem otevřela dveře do předsíně a pak vchodové dveře. Proběhla jsem přes dvorek a otevřela branku.
Vběhl na dvorek a já rychle branku přibouchla. Pak jsme šli dovnitř do domu, já zamkla dveře a nabídla jsem Tomovi pití...
Potom jsme šli do obýváku a sedli si na gauč. Jen tak jsme si o sobě povídali...
Pak jsme se rozhodli, že si zahrajeme flašku. Donesla jsem láhev a sedli jsme si na zem. Při prvním točení jsem mu dala za úkol pokleknout. On mi pak dal za úkol udělat společnou fotku nás dvou. Když jsem nás vyfotila, řekla jsem, že nás budu během hraní natáčet.
Při dalším točení jsem ho poprosila, ať zatancuje. Tancoval skvěle a byla to zábava. Potom mi řekl, že by rád, abych ho objala. Objímali jsme se asi 10 minut a bylo to... bylo to úžasné.
Pak řekl, že už je čas jít do postele... (drobná vynechávka... :D)
Druhý den, když jsem se vzbudila, byly po celém domě cítit omelety. Sešla jsem dolů a v kuchyni byl Tom a dělal snídani.
Po snídani jsme se spolu jen tak koukali na televizi.
Ještě dodám, že Tom zůstal u mě doma asi 7 dní, dokud nepřijeli rodiče...

××××××××××××

Tak, co si o tom myslíte? A dalo se to číst? Jinak...hraní flašky ve dvou je blbost, já vím, ale holt sen je sen... :D

Takže čus u dalšího článku.

7 komentářů:

 1. Tak číst se to dá když se ptáš. Ne je to fajn taky mám podobné sny :)

  OdpovědětVymazat
 2. Proč mě se nikdy nic takovýho nezdá?! Ach jo :D !!!

  OdpovědětVymazat
 3. Moje sny jsou velice různorodé, ale bohužel Tom ani Loki se v nich zatím neobjevili... :( Ale naděje umírá poslední! :D
  Vítám novou Hiddlestonerku! :)

  OdpovědětVymazat
 4. No, já to mám jedna jedna. Zdál se mi jeden sen o Lokim a jeden o Tomovi (ale ten si pro jistotu nepamatuju, jen vím, že v něm figuroval:D)

  OdpovědětVymazat
 5. Mé sny jsou jen těžko publikovatelné, ale za poslední měsíc se mi nezdál ani jeden, což mě dost štve -__- Ale já mám většinou kliku na pořádné noční můry, takže možná líp :)

  OdpovědětVymazat
 6. Drobná vynechávka je nejepší! :'D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Eh, to víš... prostě... nemusím sem psát všechno ne? :DDD

   Vymazat